Literaire Salon met Fokke Obbema op zondag 26 november.
Eus Wijnhoven interviewt Fokke Obbema naar aanleiding van zijn nieuwe boek Stervelingen


Nadat hij in 2017 een hartstilstand had doorgemaakt, ging Obbema tijdens zijn herstelperiode op zoek naar de zin van het leven.
Zijn interviews met diverse mensen leverden hem zeven inzichten op die in 2019 werden opgenomen in zijn boek De zin van het leven. In dit boek staan naast Obbema’s persoonlijke verhaal over zijn hartstilstand, een serie interviews die allemaal begonnen met de vaste beginvraag ‘Wat is de zin van ons leven?’
In zijn vervolgboek Een zinvol leven uit 2021 laat hij mensen vertellen waar het volgens hen in het leven om zou moeten draaien.Aan de vele meningen uit het boek kunnen lezers hun eigen mening toevoegen. Door het eigen levensverhaal op te tekenen, te beginnen met de vormende ervaringen uit de jeugd en vervolgens die uit de tijd van volwassenheid. De betekenis van die ervaringen kan helpen een soort levensles of motto te formuleren.Het scherp krijgen van de levensles kan nuttig zijn in tijden van tegenslag.
Eus Wijnhoven is uitgever van de Delftse uitgeverij Gist en recensent onder andere voor De Omslag website.
Datum: Zondag 26 november
Plaats: Synagoge, Koornmarkt 12
Prijs: € 15,50
Zaal open : 14,30 uur
Aanvang: 15.00 uur
Wilt u plaatsen bestellen? Klik dan hier!
Of bel ons: 0152121510 of mail ons: info@deomslagdelft.nl of kom langs in onze leuke winkel!